Ücretsiz servislerimiz ile evlerinizden yorgan ve battaniye türü her şeyi alıyoruz. Daha sonra hijyenik bir temizlik yaparak tekrardan evlerinize kadar getiriyoruz. Yorganların hijyenik olması sizin sağlığınız için çok önemli bir unsurdur. Sonuçta günümüzün büyük çoğunluğunu yatakta yorgan altında geçiriyoruz. Sürekli olarak ağzımız ve yüzümüz yorganın üzerinde duruyor. Tozlu ve bakteri dolu yorganlar yüzünden bir çok sağlık sorunu yaşamaktayız. Çocuklarımızın ve kendi sağlığımızı düşünüyorsak kesinlikle yorgan yıkamaya önem vermeliyiz.

Yorgan nasıl yıkanır? Sorusu bir çok bayanın kafasını karıştırmaktadır. Yorganlar ilk olarak ön yıkamadan geçirilir. Daha sonra sağlıklı ve kimyasal madde içermeyen şampuanlar ile iyice fırçalanır.Daha sonra yumuşatıcı sürülür ve kurutulmaya bırakılır. Bu şekilde battaniyeleriniz tamamen hijyenik bir halalmış olur. Aynı zamanda battaniyelerinizin ilk gün ki gibi yumuşak halde alırsınız.

Battaniye ve yorgan yıkama teknikleri hijyenik mi?  Sorusu bir çok bayan tarafından sorulmaktadır. Yıkama tekniklerimiz son derece teknolojik makineler ve tamamen kimyasal madde içermeyen şampuanlar ile gerçekleşmektedir. Şampuanlarımız doğadan bitkilerden üretilmektedir. Tamamen hijyenik ve kaliteli ortamlarda sizlere hizmet vermekteyiz.

Bildiğiniz gibi hastane yorgan yıkama ve yurtyorgan yıkama çok zorlu bir iştir. Kesinlikle birkaç kişinin, makine olmadan yapması gibi bir ihtimali yoktur. Çok yataklı hastaneler ve yurtlarınyorgan yıkama için kesinlikle bir firma ile anlaşmaları gerekiyor. Anlaşacağı firma kaliteye ve hijyene çok önem vermelidir. Aksi taktirde çok büyük sorunlar meydana gelebilir.

Battaniye yıkama işlemi için önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz.S anayi tipi çamaşır Makinaları yardımıyla yıkanan battaniyeleritoz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.